Metin2 , Mu , Server , Counter,Strike



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Metin2 , Mu , Server , Counter,Strike

Metin2 , Mu , Server , Counter,Strike
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prezentare scurtaaa` :x

4 participanți

In jos

Prezentare scurtaaa` :x Empty Prezentare scurtaaa` :x

Mesaj Scris de Domnisoara Vin Feb 11, 2011 11:18 am

Nume : Flavia
Age : Am cati ani vreau eu sa am !
Locuiesc : Acasa
Ce`mi place sa fac : Sa stau cu prietenii
Ce nu`mi place : Foarte multe lucruri :-q

In rest : Daca vrei sa afli mai multe amanunte din viata mea neinteresanta si plictisitoare ... Da`i search google, ma gasesti la pagina cu "benzi desenate" ma bateam cu superman ;;] ... Ai gasit? Nu? :O Serios?... Neutral Eh asta e ;Wink Nu esti indeajuns de destept/a sa accesezi pagina "google" :]], sa te superi, ok? :* .. Si eu te iubesc ;;] nu te`ai plictisit inca sa citesti ?:O Uau esti un geniu ;;] ai reusit sa descifrezi aceste cuvinte intortochiate care imi "alearga" in ritm altert prin minte :]].. haide ca am talent nu gluma ;;] recunoaste recunoaste:* stiu ca ma iubesti ;;] Sa trecem la subiecte mai interesante ;]] Ca de exemplu : imi place guma roza`h .. Cui nu ii place? Neutral :]] Nu`ti place? :O Dute verifica un doctor ;;] si eu te iubesc :]... Mi se spune de vreo 245000 de ori pe zi ca sunt nebuna ;;] (nu in sensul rau:]] ) next... iti plac bananele? :] buuuuun :* pentru ca mie nu`mi plac :* asa ca haide fa pasi >:d < :*.. si eu te iubesc:* ... ^^ daca ar fi sa fumez cate o tigara de fiecare data cand mi se spune " te iubesc".. ar insemna ca as fuma din milisecunda in milisecunda :]]Daca tot am ajuns la capitolul prieteni... am multi prieteni dar putini adevarati Smile cine stie cunoaste :] Va iubesc:* (subiect inchis) next :] Pai... sunt prietena buna cu barbie :] ne ducem impreuna la surf prin muntii noroiosi :] Facem surf pe valuri de zahar.. Daca vrei sa vi te astept in fata spitalului de nebuni deseara la 9 :* sa fi acolo :* sa nu intarzii pentru ca barbie face spume Neutral...mi`a spus ca esti dragut/a si ca vrea sa mergeti impreuna la o plimbare prin jungla :* nu uita sa o suni :* PS: sa iti aduci costumul de tarzan :* lui barbie ii place la nebunie ;Wink sa aveti fun >;d < ... Era sa uit :O stiiiiiii... Mi`as dori ca in lumea asta mizera plina de manelisti, pitipoance si multe alte specimene sa existe si zane Mad ar fi o planeta completa ... denumirea? in loc de Terra... pai "Lumea lui Piticot" de ce? ;;] pentru ca asa vor muschii mei :X :* altceva? pai ti`am spus ca te iubesc:* da ? serios? :O nu am vorbit serios Smile :* daca doresti sa imi vizitezi gandurile iti garantez un bilet dus `intors in tara nebunilor Smile .. imi doresc ca de fiecare data cand ma supar sa creasca cate o floare , ar insemna ca "Lumea lui Piticot" ar fi invadata de flori :] si ce? oricum e o lume de rahat :-J ... imi place viata mea .. as cum e :-J chiar daca am in majoritatea timpului ghinion :]] asta e .. imi traiesc viata :-J ... ce cred despre tine? :] esti o persoana rabdatoare .. pentru ca ai avut rabdare sa imi citesti toate aberatiile :] chiar daca te uiti conci la descrierea mea tot te iubesc Smile.. Acum poti da copy/paste la tot ce am scris mai sus.. pentru simplul fapt ca iti place :-J .. Te pup dulce plagiatoareo/plagiatorulule.
Domnisoara
Domnisoara
Administrator
Administrator

Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 33
Data de inscriere Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta Varsta : 113
Localizare Localizare : BV

Sus In jos

Prezentare scurtaaa` :x Empty Re: Prezentare scurtaaa` :x

Mesaj Scris de Floryn Vin Feb 11, 2011 11:51 am

Bune Venit Smile
Floryn
Floryn
Helper
Helper

Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 1
Data de inscriere Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Prezentare scurtaaa` :x Empty Re: Prezentare scurtaaa` :x

Mesaj Scris de Dany Vin Feb 11, 2011 11:53 am

Bun Venit Smile
Dany
Dany
Administrator
Administrator

Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 16
Data de inscriere Data de inscriere : 10/02/2011
Varsta Varsta : 31
Localizare Localizare : Buzau

https://4tutorials.all-up.com

Sus In jos

Prezentare scurtaaa` :x Empty Re: Prezentare scurtaaa` :x

Mesaj Scris de v3RsAc3;x Vin Feb 11, 2011 7:20 pm

Welcomee:x
v3RsAc3;x
v3RsAc3;x
Administrator
Administrator

Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 32
Data de inscriere Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta Varsta : 30
Localizare Localizare : Buzau:x

https://4tutorials.all-up.com

Sus In jos

Prezentare scurtaaa` :x Empty Re: Prezentare scurtaaa` :x

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum